Trasy

Trasy 

MTB 45km

[Start]: Dedina Mládeže TIP-TOP bufet-do prava na hlavnú cestu smer Neded, pri cintoríne odbočka doľava po poľnej ceste smer hrádza pri Malom Dunaji ,pred hrádzou prejsť cez kanál po malom železnom moste. Na Hrádzi doľava smer secta medzi Dedinou Mládeže a Kolárovom. Na ceste doprava. Za riekou doprava na hrádzu. Hrádzu po istom čase opustit doľava a po poľných cestách pokračovať až po cestu medzi Kolárovom a Zemianskou Olčou , z cesty odpočiť doľava a pokračovať po poľných cestách az po cestu Medzi Kolárovom a Komárnom . potom prejsť na polnú cestu ktorá nás dovedie na cyklocestu odkial striedavo po cykloceste a polných cestách až po Kolárovo. V Kolárovo po vonkajšej hrádzi prejst na most cez Malý Dunaj. Potom po hrádzi postupova´t až do Dediny Mládeže,po cieľ [TIP-TOP bufet] .

  • Prvýšenie: 10m
  • Doba jazdy max.: do 15:00 treba byť v cieli

ROAD 70km

START: Dedina Mládeže TIP-TOP bufet - Kolárovo cyklocesta - Kameničná - Čalovec - Zlatná na Ostrove ( Cyklocesta smerom ) - Veľké Kosihy - Okáňikovo - ( 63 cesta ) smerom Tôň - Zemienská Olča - Smerom Kolárovo - Kolárovo - CIEL: Dedina Mládeže

1. Kontrolný bod ( R1 ) Veľké Kosihy kapufa pohostinstvo
2. Kontrolný bod ( R2 ) Zemiasnká olča Vegas Club

  • Prvýšenie: 10m
  • Doba jazdy max.: do 15:00 treba byť v cieli

Classic 20km ( Rekreačná cyklistika  )

[Štart] Dedina Mládeže TIP-TOP bufet - smerom Kolárovo po hlavnej ceste cez most malý Dunaj na hrádzu, Cyklo trasa - a pokračujeme v cyklom trase cez most Váh a pokračujeme v cyklotrase smer Kolárovo - Komárno vážsky magistrál , Kontrolný bod Jazdecká lukostreľba Vermeš, cesta naspäť na tej istej trasy do Dediny Mládeže.

  • Prvýšenie: 10m
  • Doba jazdy max.: do 15:00 treba byť v cieli

Classic 40km ( Rekreačná cyklistika )

[Štart] Dedina Mládeže TIP-TOP bufet - smerom Kolárovo po hlavnej ceste cez most malý Dunaj na hrádzu, Cyklo trasa - a pokračujeme v cyklom trase cez most Váh a pokračujeme v cyklotrase smer Kolárovo - Komárno vážsky magistrál , Kontrolný bod Kemeničná ( predaj Melóny na hlavnje ceste Kemeničná smerom Komárno ), cesta naspäť na tej istej trasy do Dediny Mládeže.

  • Prvýšenie: 10m
  • Doba jazdy max.: do 15:00 treba byť v cieli